Пристрій пальових основ

Послуга влаштування пальових основ затребувана при зведенні споруд нестабільних грунтах, а також будівництва на горбистій або гористій місцевості.

Монтаж паль різного типу необхідний для влаштування пальових фундаментів, які відрізняються високою несучою здатністю і стабільністю. Такий тип фундаменту являє собою пальових сітку, яка зверху об’єднується в монолітну конструкцію за допомогою бетонного або залізобетонного підстави.

Група компаній «Еталон» виконує повний цикл робіт в сфері промислового та цивільного будівництва і пропонує послуги з монтажу паль і пальових фундаментів з гарантією якості на оптимальних цінових умовах.

image

Типи пальових фундаментів

Одним з ключових чинників такого типу будівництва є тип фундаменту, який визначається видом використовуваних паль.
На даний момент, найбільш популярними варіантами зведення пальового фундаменту є такі рішення:

Монтаж буронабивних паль

При такому монтажі проводитися попереднє формування отворів за допомогою спеціалізованого бура. Після чого проводитися занурення паль за допомогою вдавлення. Монтаж вдавлюваних паль є одним з найбільш поширених типів будівництва фундаменту.

Монтаж забивних паль

Занурення паль проводитися через забивання загостреної палі в грунт за допомогою спеціалізованого обладнання. Монтаж забивних паль найбільш поширений при будівництві невеликих об’єктів.

Монтаж гвинтових паль

Установка гвинтових паль – це найбільш поширений тип зведення фундаментів такого типу. Гвинтовий паль зовні як величезний шуруп, який угвинчується в землю за допомогою важкої техніки. Також на невеликих об’єктах будівництва практикується ручний монтаж гвинтових паль.

image

Технологія влаштування буронабивних паль

Такий процес, як влаштування буронабивних паль, полягає в наступному: спеціалізована бурова установка (1) здійснює буріння каналу відповідних параметрів (2, 3). Після цього в нього поміщається арматурний каркас (4), і все заливається бетоном (5). Після чого відбувається вилучення труб (6).

Ціна пристрою пальових підстав

Вартість будівництва фундаменту палі не є фіксованою і залежить від безлічі параметрів, включаючи характер грунту, тип об’єкта будівництва, необхідне граничне навантаження, кількість паль і т.п.Наша компанія пропонує одні з кращих цін на будівництві пальових фундаментів і монтаж паль.

Переваги співпраці з групою компаній «Еталон»

До наших основних конкурентних переваг відносять:

Прозоре ціноутворення і доступні ціни

Індивідуальний підхід до потреб клієнтів

Великий досвід проведення будівельних робіт різного масштабу

Надання гарантії якості на всі види робіт

Роботи за офіційним договором

Дотримання термінів виконання робіт

Залишилися питання?

Дізнатися більше про переваги групи компаній «Еталон» або отримати безкоштовну консультацію можна у менеджера за контактним телефоном або через форму зворотного зв’язку на сайті.