Будівництво автомобільних доріг ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Будівництво автомобільних доріг

Будівництво автомобільних доріг

Облаштування автомобільних доріг – це складний процес, що вимагає ретельного проектування і використання великої кількості спеціалізованої техніки. Облаштування автомобільних доріг проводиться з чітким дотриманням державних стандартів і має чітку технологію проведення робіт.

Група компаній «Еталон» спеціалізується на повному циклі цивільного і промислового будівництва, а також виконує будівництво автомобільних доріг будь-якого рівня складності. Ми пропонуємо облаштування автомобільних доріг від спорудження земляного полотна до влаштування покриття дороги, а також монтажу огороджувальних споруд і систем освітлення. Наша організація є однією з небагатьох на вітчизняному ринку, в якій можна замовити будівництво автомобільної дороги «під ключ».

строительство дорог

Етапи будівництва автомобільної дороги

Реалізація такого серйозного проекту, як спорудження повноцінної дороги, вимагає проведення цілого комплексу робіт. При проектуванні і будівництві автомобільних доріг виконують:

геодезическое исследование
Проведення топографічної зйомки і розбиття ділянки
На даному етапі проводиться геодезичне дослідження місцевості, аналіз рельєфу, а також проводять ретельний аналіз грунту та рівень грунтових вод на всьому шляху передбачуваного будівництва.
1
техническая документация
Проектування автомобільних доріг
Складання проектної документації для проведення майбутнього будівництва і узгодження проекту у відповідних державних органах.
2
доставка спецтехники и материалов
Проведення підготовки
На цьому етапі проводиться розчищення місцевості, мобілізація спецтехніки та постачання матеріалів на місце будівництва, а також усунення всіх перешкод на шляху проходження спецтехніки.
3
Земляные работы
Земляні роботи
Якісне будівництво дороги включає цілий комплекс земляних робіт, наприклад, вертикальне планування грунту, зведення насипів або створення поглиблень.
4
Монтаж системы водоотведения
Монтаж дренажної системи
Якісна дренажна система, в значній мірі, впливає на експлуатаційні якості і довговічність будь-якої автомобільної дороги. Монтаж системи водовідведення є обов'язковим етапом будівництва.
5
Укладка основания
Пристрій основи
Мінімізує механічний вплив на дорожнє полотно.
6
Дорожне покриття
Для облаштування покриття застосовують різні матеріали: асфальт, бетон, асфальтобетон
7
Финальные работы
Завершальні роботи
На покриття автомобільних доріг наносять розмітку, проводиться встановлення дорожніх знаків і інших засобів регулювання руху.
8

Залишилися питання?

Отримати консультацію щодо послуги дорожнього будівництва від групи компаній «Еталон» Ви можете за контактним телефоном або через форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Разработка и дизайн