Виконання функцій генпідрядника ГРУПА КОМПАНЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Виконання функцій генпідрядника

Виконання функцій генпідрядника

При реалізації масштабних будівельних проектів, все більшою популярністю користується послуга генерального підряду. Суть такої послуги полягає в тому, що спеціалізовані організації, які мають необхідний персонал та відповідні ліцензії, беруть на себе організацію будівельних робіт і керування всіма процесами на будівельному майданчику.
Робота генпідрядника має безліч технічних, юридичних та організаційних нюансів. Послуги в даній сфері можуть надати тільки профільні організації будівельної спрямованості, які мають великий досвід роботи в даній сфері і відповідні ліцензії на ведення такого виду діяльності.
Група компаній «Еталон» – один з лідерів будівельного ринку України, який має величезний досвід реалізації цивільних і промислових проектів різного масштабу. Крім прямої будівельної діяльності ми надаємо роботи по організації виконання будівельних робіт із залученням субпідрядників, технічним наглядом та узгодженням усіх юридичних моментів будівництва.

image

Перелік обов’язків генерального підрядника

image
Сфера попередньої підготовки

Проведення ретельного планування етапів будівництва з подальшою організацією процесу.

Сфера організації

Узгодження всіх робочих процесів, складання, коригування та затвердження документації, підбір виконавців, узгодження будівництва будівлі і створення оптимальних умов для проведення робіт.

Сфера контролю

Проведення контролю будівельного процесу, охорони праці та природи. Контроль роботи підрядних організацій, перевірку звітів підрядних організацій та іншої документації. Також найважливішим моментом сфери контролю є технічний нагляд за проведенням будівництва. Варто відзначити, що організація технічного нагляду об’єктів є одним з найскладніших робіт генпідрядних організацій.

Сфера матеріального забезпечення будівництва

Матеріально-технічне забезпечення будівництва включає приймання, розподіл і контроль за матеріальними активами будівництва. Також генпідрядна організація пред’являє претензії постачальникам або виробникам при наявності проблем з якістю або своєчасністю поставок матеріалів.

Сфера вибору майданчика

Вибір оптимальної площадки для реалізації проекту, а також отримання майданчика і всіх дозвільних документів для початку будівництва об’єкта.

Сфера приймання споруди

Повний спектр робіт в сфері приймання об’єкта контролюючими органами від підготовки документів до вирішення спірних питань.
Кваліфікована робота генерального підрядника дозволяє інвестору займатися іншими пріоритетними питаннями і знизити навантаження з власного персоналу.

image

Залишилися питання?

Замовити послуги генпідрядника у сфері будівництва або отримати безкоштовну консультацію по будь-яких питань Ви можете на нашу контактним телефоном або через будь-яку зручну форму зв’язку.

Разработка и дизайн