Сипучі матеріали
ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Сипучі матеріали

Сипучі матеріали

В основі будь-якого сучасного будівництва лежить використання сипучих матеріалів. Різні сипучі матеріали можуть застосовуватися в сфері будівництва доріг, зведенні споруд, формуванні фундаменту, виробництві бетонних плит і т.д. Від якості сипучих матеріалів, в значній мірі, залежить підсумкове якість самого будівництва, тому до вибору постачальника таких матеріалів слід підходити з особливою часткою відповідальності.

Група компаній «Еталон» спеціалізується на широкому спектрі робіт в області будівництва. Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності є продаж сипучих матеріалів різного типу. У нас Ви можете купити сипучі матеріали в Харкові на оптимальних умовах. Ми здійснюємо поставку з власних кар’єрів і майданчиків, що гарантує одну з кращих цін на сипучі матеріали в Харкові, а також оперативність поставки будь-яких обсягів.

Які сипучі матеріали ми пропонуємо?

Наша компанія може запропонувати будь-які типи сипучих матеріалів усіх фракцій для різних потреб будівництва. Найбільш поширеними і затребуваними типами матеріалів є:

Пісок

Пісок відноситься до базових матеріалів, який затребуваний для будь-яких типів будівельних робіт. Найбільшого поширення пісок отримав в дорожньому будівництві. У нас ви можете купити пісок в Харкові, як великим оптом, так і відносно невеликими партіями для приватних потреб. Для клієнтів, які планують купити пісок оптом, ми пропонуємо спеціальну гнучку систему знижок. Крім того, ми здійснюємо доставку піску на об’єкт власним транспортом.

Щебінь

Даний матеріал являє собою продукт дроблення щільних скельних порід. Існують різні види щебеню, тим не менш, найбільшу затребуваність має гранітний щебінь, який відрізняється гранично високою міцністю і переносимість негативних температур. Гранітний щебінь затребуваний при виробництві ЗБВ, виготовленні асфальтового покриття та будівництві. Також гранітний щебінь досить часто застосовують в ландшафтному дизайні. Ми пропонуємо купити щебінь в Харкові різної фракційності і типу. У нас ви можете придбати матеріали різної фракційності, включаючи щебінь 20 і 40. При покупці щебеню оптом ціна зменшується з розрахунком індивідуальних знижок.

Керамзит

Керамзит – матеріал, який широкого затребуваний в благоустрої територій, а також для наповнення легких бетонів. Також, унікальні властивості матеріалу роблять його затребуваним в якості високоефективного утеплювача. Ми пропонуємо купити керамзит в Харкові для будь-яких потреб за доступною ціною. Наші фахівці здатні підібрати керамзит індивідуально під Ваші потреби.

Як вибрати сипучий матеріал по фракції?

Для керамзиту і щебеню величезну роль грає фракційність, яку необхідно враховувати перед покупкою матеріалу. По фракціях сипучі матеріали поділяють на:

Фракція 20-40

Застосування: Виробництво різних бетонних сумішей, проведення дорожніх і фундаментних робіт, зведенння житлових споруд

Гранвідсів

Застосування: Ландшафтні роботи, декорація стін, осипання доріжок, виробництво залізобетонних виробів і ін.

Фракція 40-70

Застосування: Виготовлення залізобетонних конструкцій, зведення споруд промислового і житлового типу, дорожнє будівництво, благоустрій територій

Фракція 5-10

Застосування: Виробництво високоякісного бетону, зведення мостів, проведення широкого спектру дорожніх робіт, фундаментні роботи.

Фракція 0-40 (дорожній)

Застосування: Підсипка поверхні грунту в сфері дорожнього будівництва, армування грунту, дизайн та ін.

Фракція 5-20

Застосування: Виробництво бетону та залізобетону, дуже поширений в сільському госп-ві та приватному секторі.

Ціни на сипучі матеріали

Наша компанія гарантує одні з найбільш лояльних і обґрунтованих цін на сипучі матеріали на харківському ринку. У нас Ви можете купити пісок, щебінь, керамзит різних фракцій за найбільш доступною ціною в Харкові. Дізнатися ціни на сипучі матеріали можна в цьому розділі.

Наші переваги

Наявність власного автопарку для підбору оптимального типу автотранспорту та оперативної поставки сипучих матеріалів

Наявність GPS-трекерів на автомобілях, що дає можливість відстежувати інформацію про місцезнаходження Вашого вантажу. Логістичний відділ нашої компанії супроводжує процес транспортування в режимі 24/7.

Здійснення поставок з власних майданчиків і кар'єрів, що гарантує найнижчу ціну на сипучі матеріали в Харкові

Надання гарантії точної ваги, обсягу та відповідності заявленої фракції сипучих матеріалів

Оперативність поставки матеріалів (в день замовлення)

Знижки для постійних і оптових клієнтів

Залишилися питання?

Дізнатися докладніше або замовити поставку сипучих матеріалів можна за контактним телефоном компанії.

Разработка и дизайн