Промислове та цивільне будівництво ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Промислове та цивільне будівництво

Промислове та цивільне будівництво

Будівництво промислових об’єктів і будівництво будівель цивільного призначення – це завжди серйозний проект, реалізація якого пов’язана з цілим комплексом високотехнологічних робіт. Будівництво промислових об’єктів і споруд відрізняється підвищеним рівнем інженерної складності і вимагає злагодженої та організованої роботи цілої групи фахівців.

Група компаній «Еталон» пропонує послуги проектування і будівництва будівель і споруд будь-якого типу з офіційною гарантією якості. Ми маємо необхідну матеріально-технічну базу для забезпечення будівництва промислових споруд будь-якого рівня складності, досвід реалізації проектів для найбільших міжнародних промислових організацій, а також досвід зведення цивільних об’єктів різної складності.

Етапи будівництва промислових і цивільних об’єктів

Кожен з об’єктів має свою специфіку робіт і етапів їх проведення. Мінімальний перелік етапів будівництва наступний:

1
Проектні роботи
2
Узгодження проектної документації
3
Облаштування фундаменту і металоконструкцій
4
Монтаж інженерних систем і систем комунікацій
5
Проведення комплексу робіт по внутрішній і зовнішній обробці
6
Благоустрій території

Чому варто вибрати групу компаній «Еталон»:

image

Бездоганна ринкова репутація

image

Кваліфіковані фахівці

Дотримання термінів будівництва і інших договірних зобов’язань перед замовником

image

Прозоре ціноутворення

Застосування сучасних технологій будівництва

Більш ніж 20 реалізованих проектів різного рівня складності

image

Гарантія якості

image

Персоналізований підхід до потреб клієнтів

Сучасна виробничо-технічна база

Дізнатися докладніше про послуги будівництва промислових і цивільних об'єктів, а також отримати безкоштовну консультацію Ви можете за контактним телефоном компанії.

Які об’єкти ми можемо побудувати?

Група компаній «Еталон» є провідною українською організацією в сфері зведення промислових об’єктів.
Ми будуємо такі об’єкти:

Виробничі
об’єкти

Логістичні
комплекси

Бізнес-центри і
торгові центри

Спортивні
об’єкти

Готелі, магазини,
ресторани

Залізничні і автомобільні
об’єкти різного призначення

Агрокомлекси

Інші об’єкти

Залишилися питання?

Дізнатися докладніше про послугу промислового та цивільного будівництва або отримати безкоштовну консультацію Ви можете за контактним телефоном або через будь-яку зручну форму зв’язку на нашому сайті.

Чим відрізняється будівництво промислових і цивільних об’єктів?

Будівництво цивільних об’єктів має свої характерні особливості і вимагає ретельного проектування, узгодження, дотримання загальних стандартів і технологій будівництва, а також багаторівневого контролю якості на всіх етапах зведення споруди. Крім того, важливим етапом будівництва цивільних об’єктів є введення споруди в експлуатацію з проходженням численних державних експертиз. Проте, будівництво громадянського типу є більш простим у порівнянні з будівництвом промислових і виробничих об’єктів.

При будівництві промислових об’єктів важливо враховувати специфіку діяльності конкретної організації, особливості експлуатації конкретного приміщення і безліч інших параметрів. При будівництві виробничих будівель і споруд потрібне ретельне опрацювання проекту з урахуванням сотень різнопланових параметрів об’єкта.

Мінімізувати ризики при зведенні масштабних споруд, скоротити фінансові витрати, оптимізувати час будівництва та узгодження неможливо без участі профільної організації. Група компаній «Еталон» гарантує якісне зведення будь-якого цивільного і промислового об’єкта в найкоротші терміни за оптимальною вартістю.

Разработка и дизайн