Оренда спецтехніки ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Оренда спецтехніки

Оренда спецтехніки

Спецтехніка – це невід’ємна частина будь-якого масштабного сучасного будівництва. Спеціалізована техніка дозволяє оптимізувати витрати часу на будівництво, істотно скоротити фінансові витрати, а також збільшити рівень безпеки на будівельному об’єкті.
Купівля спеціалізованої техніки, в більшості випадків, є нераціональним і нерентабельним рішенням. Найбільш розумним варіантом вважають оренду спецтехніки для виконання будівельних робіт.
Група компаній «Еталон» пропонує оренду будівельної спецтехніки різних типів на оптимальних умовах. Ми гарантуємо одні з кращих цін на оренду спецтехніки в Харкові, своєчасну поставку обладнання на будівельний майданчик і індивідуальний підхід до потреб клієнтів.

У нас ви можете замовити послуги оренди спецтехніки:

Наша компанія відрізняється одним з найбільших та сучасних парків спеціалізованої техніки та пропонує здачу в оренду спецтехніки в Україні для будь-яких потреб.

Оренда спецтехніки являє собою:

Автокрани, як правило, використовують для підйому великовагових вантажів на велику висоту. Ми пропонуємо оренду автокранів різних типів, серед яких кожен зможе собі підібрати оптимальний варіант, виходячи з потреб будівництва. У наших каталогах спецтехніки представлені автокрани з вантажопідйомністю від 10 до 50 тонн.
Фронтальний навантажувач є універсальним тип спецтехніки, який призначається для локальної навантаження, розвантаження і транспортування різних матеріалів, а також виконання широкого спектру кар'єрних і земляних робіт. Ми пропонуємо оренду фронтальних навантажувачів Doosan, Lovol, SDLG за доступною ціною, яка на порядок нижче цін конкурентів.
Також у нас ви можете взяти в оренду бульдозери СAT, які відрізняється високою продуктивністю і надійністю. Оренда бульдозерів може знадобитися для будівельних операцій різних типів, включаючи пошарове копання, планування і переміщення грунтів, переміщення будівельних матеріалів, будівництво доріг і рекультивацію.
Кран маніпулятор - це незамінна модель спецтехніки, яка використовується для підйому, переміщення і позиціонування вантажів і будівельних матеріалів. У нас ви можете замовити оренду крана маніпулятора за доступною середньоринковою ціною. У нашому парку представлені маніпулятори з вантажопідйомністю до 20 тонн.
Тягач призначається для перевезення великовагових неподільних вантажів, перевезення спецтехніки та несамохідних машин. У нас Ви можете замовити оренду трала за доступною ринковою вартістю. У нашому парку спецтехніки представлені різні трали з вантажопідйомністю до 50 тонн.
Самоскид - універсальний тип спецтехніки для транспортування і оперативної розвантаження наволочних і сипучих матеріалів. У нас ви можете замовити оренду самоскиду різної вантажопідйомності.
Класичний екскаватор являє собою найбільш розповсюджений тип землерийних машин, який, переважно, використовується і розробки грунтів і навантаження сипучих матеріалів. У нас Ви можете замовити оренду екскаватора колісного типу, а також оренду екскаватора-навантажувача і оренду гусеничного екскаватора для проведення масштабних будівельних робіт на важкодоступній місцевості або нестійких грунтах. У нашому парку спецтехніки представлені екскаватори провідних світових брендів, включаючи Volvo, MST і гусеничні моделі JCB.
Асфальтовий каток - це незамінний вид спецтехніки, у сфері будівництва автомобільних доріг. У нас ви можете взяти в оренду класичний каток фірми AMMAN.
У нас ви можете скористатися послугою оренди гідравлічного молота на базі JCB JS 205 та MST M642. Гідромолот є знімним видом обладнання для гідравлічних екскаваторів.

Вартість оренди спецтехніки

АВТОКРАН

КС-3575:
Вантажопід’ємність: 10 т.
Виліт стріли: 14,8 м.
Ціна: 750 грн./год

КРАЗ 65101:
Вантажопід’ємність: 25 т.
Виліт стріли: 21 м.
Ціна: 900 грн./год

ЕКСКАВАТОР

Doosan DX 340 (гусеніиний):
Ківш екскаватора: 2,2 куб.м.
Ціна: 1800 грн./год

JCB JS 205, Doosan 220 (гусеніиний):
Ківш навантажувача: 1 куб.м.,
Ківш екскаватора: 0,2 куб.м.
Ціна: 1350 грн./год

ФРОНТАЛЬНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ

jCB 155 Agri (міні навантажувач):
Ківш навантажувача 0.5 куб.м.
Ціна: 750 грн./год

DOOSAN:
Ківш наважувача 3 куб.м.
Ціна: 1500 грн./год

ГІДРОМОЛОТ

 JCB JS 205

Ціна: 1800 грн./год

MST M642

Ціна: 1200 грн./год

ТРАЛ

Вантажопід’ємність: 25 т. и 50 т.

Вартисть разраховуэться індивідуально

БУЛЬДОЗЕР

CAT D6R II XW
Вантажопід’ємність: 20 т.
Ціна: 1550 грн./год

АСФАЛЬТОВИЙ КАТОК

AMMAN
Експлуатаціонна маса 11 т.
Ціна: 1200 грн./год

МІНИПУЛЯТОР

RENAULT (відкритий напів причіп)
Довжина стріли: 12 м.
Максимальна вантажопід’ємність: 4т.
Ціна: 600 грн./год

Ціни на послуги спецтехніки в оренду

Наша компанія з оренди спецтехніки пропонує одні з найкращих цін на харківському, а також одні з найдоступніших цін на послуги спецтехніки та вантажоперевезення будь-якого типу. Крім того, ми пропонуємо гнучку систему знижок та персональне ціноутворення для великих та постійних клієнтів. У даному розділі ви можете дізнатися про умови на замовлення спецтехніки. Ціна для кожного виду техніки також вказана. Група компаній “Еталон”, також займається ремонтом спецтехніки та вантажного транспорту

Переваги оренди спецтехніки в групі компаній «Еталон»

До основних переваг оренди будівельної спецтехніки в нашій групі компаній відносять:

Наявність величезного парку сучасної спеціалізованої техніки для будь-яких потреб

Своєчасну діагностику техніки

Індивідуальний підбір спеціалізованої техніки під Ваші потреби

Прозоре ціноутворення і доступні ціни на оренду спецтехніки

Надання техніки в обумовлені терміни

Наявність гнучкої системи знижок для постійних і великих клієнтів

Залишились питання?

Отримати безкоштовну консультацію по оренді спецтехніки в Харкові або замовити послугу Ви можете через форму зворотного зв’язку або за контактним телефоном компанії.

Коли потрібна оренда спецтехніки?

Помощь высококачественной спецтехники необходимо при выполнении различного вида строительных работ,  работ по демонтажу, земляных работ. Если у вас есть необходимость в  услугах спецтехники и при этом вы нет целесообразности в покупке дорогостоящих автомобилей в парк, то для вас подойдут условия аренды.

Компания Эталон может предоставить спецтехнику в аренду если необходимо разовое выполнение различных строительных работ, а также выступать в роли подрядчика на крупных объектах.

Замовити в оренду будівельну спецтехніку в Харкові

Якщо вам необхідно замовити в оренду спецтехніку, зверніться за телефонами на сайті або залиште заявку. Наш менеджер допоможе визначиться з вибором та надати детальну інформацію про те, як замовити оренду спецтехніки. Також ми допоможемо розрахуватись ціну на послугу оренди спецтехніки.

Ми постійно оновлюємо автопарк, регулярно проводимо технічне обслуговування, що гарантує високу надійність.

Разработка и дизайн