Оренда спецтехніки ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Оренда спецтехніки

Оренда спецтехніки

Спецтехніка – це невід’ємна частина будь-якого масштабного сучасного будівництва. Спеціалізована техніка дозволяє оптимізувати витрати часу на будівництво, істотно скоротити фінансові витрати, а також збільшити рівень безпеки на будівельному об’єкті.
Купівля спеціалізованої техніки, в більшості випадків, є нераціональним і нерентабельним рішенням. Найбільш розумним варіантом вважають оренду спецтехніки для виконання будівельних робіт.
Група компаній «Еталон» пропонує оренду будівельної спецтехніки різних типів на оптимальних умовах. Ми гарантуємо одні з кращих цін на оренду спецтехніки в Харкові, своєчасну поставку обладнання на будівельний майданчик і індивідуальний підхід до потреб клієнтів.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія відрізняється одним з найбільш великих і сучасних парків спеціалізованої техніки та пропонує здачу в оренду спецтехніки для будь-яких потреб.

Оренда автокрана
Автокрани, як правило, використовують для підйому великовагових вантажів на велику висоту. Ми пропонуємо оренду автокранів різних типів, серед яких кожен зможе собі підібрати оптимальний варіант, виходячи з потреб будівництва. У наших каталогах спецтехніки представлені автокрани з вантажопідйомністю від 10 до 50 тонн.
Оренда фронтального навантажувача
Фронтальний навантажувач є універсальним тип спецтехніки, який призначається для локальної навантаження, розвантаження і транспортування різних матеріалів, а також виконання широкого спектру кар'єрних і земляних робіт. Ми пропонуємо оренду фронтальних навантажувачів Doosan, Lovol, SDLG за доступною ціною, яка на порядок нижче цін конкурентів.
Оренда бульдозерів
Також у нас ви можете взяти в оренду бульдозери СAT, які відрізняється високою продуктивністю і надійністю. Оренда бульдозерів може знадобитися для будівельних операцій різних типів, включаючи пошарове копання, планування і переміщення грунтів, переміщення будівельних матеріалів, будівництво доріг і рекультивацію.
Оренда маніпулятора
Кран маніпулятор - це незамінна модель спецтехніки, яка використовується для підйому, переміщення і позиціонування вантажів і будівельних матеріалів. У нас ви можете замовити оренду крана маніпулятора за доступною середньоринковою ціною. У нашому парку представлені маніпулятори з вантажопідйомністю до 20 тонн.
Оренда трала
Тягач призначається для перевезення великовагових неподільних вантажів, перевезення спецтехніки та несамохідних машин. У нас Ви можете замовити оренду трала за доступною ринковою вартістю. У нашому парку спецтехніки представлені різні трали з вантажопідйомністю до 50 тонн.
Оренда самоскида
Самоскид - універсальний тип спецтехніки для транспортування і оперативної розвантаження наволочних і сипучих матеріалів. У нас ви можете замовити оренду самоскиду різної вантажопідйомності.
Оренда екскаваторів
Класичний екскаватор являє собою найбільш розповсюджений тип землерийних машин, який, переважно, використовується і розробки грунтів і навантаження сипучих матеріалів. У нас Ви можете замовити оренду екскаватора колісного типу, а також оренду екскаватора-навантажувача і оренду гусеничного екскаватора для проведення масштабних будівельних робіт на важкодоступній місцевості або нестійких грунтах. У нашому парку спецтехніки представлені екскаватори провідних світових брендів, включаючи Volvo, MST і гусеничні моделі JCB.

Ціни на оренду і послуги спецтехніки

Наша компанія пропонує одні з кращих цін на харківському ринку на оренду спецтехніки, а також одні з найбільш доступних цін на послуги спецтехніки та вантажоперевезення будь-якого типу. Крім того, ми пропонуємо гнучку систему знижок і персональне ціноутворення для великих і постійних клієнтів. Ознайомитися з цінами на оренду і послуги спецтехніки можна в цьому розділі.

Переваги оренди спецтехніки в групі компаній «Еталон»

До основних переваг оренди будівельної спецтехніки в нашій групі компаній відносять:

Наявність величезного парку сучасної спеціалізованої техніки для будь-яких потреб

Своєчасну діагностику техніки

Індивідуальний підбір спеціалізованої техніки під Ваші потреби

Прозоре ціноутворення і доступні ціни на оренду спецтехніки

Надання техніки в обумовлені терміни

Наявність гнучкої системи знижок для постійних і великих клієнтів

Залишилися питання?

Отримати безкоштовну консультацію по оренді спецтехніки в Харкові або замовити послугу Ви можете через форму зворотного зв’язку або за контактним телефоном компанії.

Разработка и дизайн