Монтаж металоконструкцій
ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкцій

Виготовлення та монтаж металоконструкцій є одним з найбільш затребуваних способів зведення будівель і споруд в галузі промислового будівництва. Великий попит на дану послугу обумовлений довговічністю і надійністю металоконструкцій, а також можливістю реалізації різних будівельних проектів у максимально стислі терміни. Крім того, ціна монтажу металоконструкцій є відносно доступною, в порівнянні з іншими технологіями будівництва. Монтаж металоконструкцій може мати різну специфіку від пристрою металевих ростверків до монтажу каркасів будівель.

Група компаній «Еталон» спеціалізується на широкому комплексі будівельних робіт і пропонує монтаж металоконструкцій будь-якого рівня складності на оптимальних цінових умовах.

Ключові етапи монтажу металоконструкцій

У будівельній сфері під монтажем металоконструкцій мається на увазі цілий комплекс операцій з виготовлення та монтажу металевої конструкції на певному об’єкті будівництва.
Серед основних етапів монтажу металоконструкції виділяють:

Підготовчий етап
Під підготовчим етапом прийнято розуміти ряд заходів для підготовки будівельного майданчика для проведення висотних робіт, організації складування і складальних процесів, організації будівельної техніки тощо.
1
Підготовка фундаменту
На цьому етапі монтують закладні деталі для майбутнього кріплення конструкції та обладнання.
2
Підйомні роботи
Один з найбільш відповідальних моментів будівництва. На цьому етапі проводитися підйом балок, їх фіксація анкерними болтами. Важливо, щоб монтаж проводився з чітким дотриманням горизонтальності проектних рішень.
3
Проведення збірки
Для оптимізації часу монтажу металоконструкцій дрібні елементи збираються в більш великі. На цьому етапі важлива надійність з'єднання елементів за допомогою болтів або зварювання.
4
Монтаж ферм
Безпосередній монтаж ферм може проводитися тільки після влаштування всіх опорних колон. Ферми збираються «синхронно» за допомогою декількох кранів. Закріплення ферм між собою здійснюється за допомогою спеціальних збірок підвищеного рівня жорсткості.
5
Антикорозійні роботи
У ряді випадків, потрібно антикорозійна обробка металоконструкції, яка може проводитися різними засобами. Найчастіше, антикорозійна обробка проводитися ще на етапі виготовлення металоконструкцій.
6

Переваги співпраці з групою компаній «Еталон»

До основних конкурентних переваг нашої групи компаній відносять:

Суворе дотримання термінів реалізації проектів

Гарантія якості

Прозоре ціноутворення і доступні ціни

Можливість реалізації проектів будь-якого рівня складності

Індивідуальний підхід до потреб клієнтів

Сучасну матеріально-технічну базу

Залишилися питання?

Дізнатися докладніше про послугу монтажу металоконструкцій від групи компаній «Еталон» і отримати безкоштовну консультацію з будь-якого питання Ви можете за контактним телефоном або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Разработка и дизайн