Пристрій бетонних і залізобетонних монолітних конструкцій ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Пристрій бетонних і залізобетонних монолітних конструкцій

Пристрій бетонних і залізобетонних монолітних конструкцій

Проведення монтажу бетонних і залізобетонних конструкцій є однією з найбільш ефективних і раціональних технологій сучасного будівництва, яка застосовується на початкових етапах зведення споруди.
Важливою перевагою влаштування бетонних і залізобетонних монолітних конструкцій є можливість реалізації за будь-яких погодних умов і температурних режимів.
Група компанія «Еталон» працює в сфері масштабного промислового будівництва, а також займається реалізацією великих цивільних проектів. Ми пропонуємо влаштування бетонних і залізобетонних монолітних конструкцій з гарантією якості, а також пропонуємо повний комплекс інших будівельних послуг за доступними цінами.

Влаштування монолітної конструкції має безліч переваг в порівнянні з іншими технологіями будівництва, включаючи надійність, довговічність і економічність. Таке рішення, найчастіше, використовується при реалізації масштабних цивільних або промислових проектів.

Пристрій опалубки перекриття та пристрій опалубки стін дозволяє мінімізувати вагу несучих конструкцій без втрати несучої здатності будівель і дозволяє забезпечити велике розмаїття планувальних рішень.

Проте, пристрій монолітних конструкцій такого типу вимагає залучення важкої спеціалізованої техніки та ретельного проектування об’єкта, тому для виконання подібного виду робіт найкраще звертатися до профільних фахівців.

Що являє собою пристрій монолітних конструкцій?

1
Формування каркаса з арматури
2
Пристрій опалубки
3
Заливка конструкції бетоном для отримання монолітного фундаменту, несучих стін або інших елементів будівлі
4
Зняття опалубки (проводитися тільки в разі використання технології знімною опалубки)

Чому варто вибрати компанію «Еталон»

На сучасному ринку, величезна кількість компаній пропонують послуги з улаштування бетонних і залізобетонних конструкцій, але далеко не всі з них володіють необхідною технічною базою та досвідом.

Серед конкурентних переваг нашої групи компаній виділяють:

Суворе дотримання термінів реалізації проектів

Надання офіційної гарантії на всі види робіт

Прозоре ціноутворення

Наявність досвіду реалізації проектів різного рівня складності

Штат досвідчених технічних фахівців

Наявність сучасного парку важкої спецтехніки

Залишилися питання?

Отримати безкоштовну консультацію або дізнатися докладніше про наші переваги можна за контактним телефоном на нашому сайті

Разработка и дизайн