Ремонт та обслуговування спецтехніки та вантажного транспорту ГРУПА КОМПАНІЙ «ЕТАЛОН»
Головна > Ремонт та обслуговування спецтехніки та вантажного транспорту

Ремонт та обслуговування спецтехніки та вантажного транспорту

Для продуктивного використання спецтехніки і вантажних автомобілів у різних сферах необхідно, щоб вони знаходилися в справному стані. Навіть сама незначна поломка несправність техніки або вантажного автомобіля може істотно знизити продуктивність робіт і призвести до серйозних фінансових наслідків. Крім того, несправна спецтехніка представляє серйозну небезпеку для життя і здоров’я, як самого оператора, так і оточуючих людей.
Варто розуміти, що важкі експлуатаційні умови таких машин вимагають особливого підходу до діагностики і ремонту.
Група компаній «Еталон» спеціалізується на широкому спектрі послуг і пропонує кваліфіковані послуги ремонту спецтехніки в Харкові. Крім того, ми пропонуємо обслуговування спецтехніки та обслуговування вантажних автомобілів на власному професійному СТО.

Яку техніку ми обслуговуємо?

Наша компанія має власний автопарк вантажного транспорту та спеціалізованої будівельної техніки, яку ми надаємо в оренду і самі використовуємо для реалізації різних проектів. Вся техніка з нашого автопарку обслуговується на нашому СТО, тому ми маємо величезний досвід роботи з різними видами техніки і володіємо величезним запасом запчастин для оперативного приведення автомобілів в належний технічний стан.

В рамках послуги обслуговування ми пропонуємо:

Обслуговуванням автокранів

Обслуговування навантажувачів

Обслуговування бульдозерів

Обслуговування кранів маніпуляторів

Обслуговування тягачів

Обслуговування вантажних автомобілів

Обслуговування самоскидів

Обслуговування причепів і напівпричепів

Який ремонт спецтехніки ми можемо провести?

За роки роботи на вітчизняному ринку ми отримали величезний досвід ремонту спецтехніки і вантажних автомобілів, а також напрацювали масштабну технічну базу для проведення робіт будь-якого рівня складності. Наше СТО відрізняється наявністю всього необхідного спеціалізованого обладнання, а також наявністю штату досвідчених фахівців, які присвятили більшу частину життя ремонту вантажних автомобілів і спецтехніки.
Наші фахівці здатні провести ремонт вантажної техніки різного типу, починаючи від ремонту паливної апаратури і гальмівної системи і закінчуючи комплексним ремонтом двигуна, КПП, редукторів, мостів, ходової частини, пневматичних систем і електрики. Крім того, ми маємо обладнання для професійної комп’ютерної діагностики, яка дозволяє швидко і точно визначити характер несправності.Також на базі нашого СТО ми проводимо зварювальні роботи будь-якого рівня складності, починаючи від дрібного кузовного ремонту, і закінчуючи зварюванням мостів та інших конструкційних елементів автомобілів.

В рамках ремонту спецтехніки та вантажних автомобілів ми пропонуємо:

Ремонт автокранів

Ремонт навантажувачів

Ремонт бульдозерів

Ремонт кранів маніпуляторів

Ремонт тягачів

Ремонт самоскидів

Ремонт вантажних автомобілів

Ремонт причепів та напівпричепів

Ціни на ремонт спецтехніки у Харкові

Група компаній «Еталон» пропонує одні з найбільш доступних цін ремонту спецтехніки у Харкові. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, прозоре ціноутворення і якісне виконання всіх робіт з ремонту та обслуговування спеціалізованої техніки. Отримати попередній розрахунок вартості ремонту спецтехніки можна за контактним телефоном компанії.

Чому варто замовити обслуговування і ремонт у нас?

Наша компанія є одним з лідерів харківського ринку в сфері технічного обслуговування і ремонту вантажних автомобілів.

Наші лідируючі позиції на ринку обумовлені цілим рядом наших конкурентних переваг, включаючи:

Наявність сучасного СТО з комплексом професійного обладнання

Команду досвідчених фахівців

Власний склад запчастин для автомобілів і техніки різного типу

Обслуговування більше 80 одиниць власної техніки

Наявність 4-х обладнаних ям для проведення ремонту

Роботу в форматі 24\7 без перерв і вихідних

Наявність власної виїзної бригади майстрів

Залишились питання?

Дізнатися докладніше про послугу і отримати безкоштовну консультацію по будь-якому питанню Ви можете за контактним телефоном компанії.

Разработка и дизайн